מומחים ישראל 2022

אבן קיסר

כשמדובר בבחירת משטחי מטבח או אמבטיה, השיש אבן קיסר נותר הבחירה המובילה עבור בעלי נכסים רבים. אין זה מפתיע שמשטחי השיש אבן קיסר והתזות האחוריות כה פופולריים בשנים האחרונות – החומר הזה מושך מעריצים מושבעים כבר אלפי שנים. שיש אבן קיסר הוא חומר טבעי עם מגוון גדול, תלוי באיזה סוג אתם בוחרים בדיוק וכיצד חותכים אותו. באם תמשיכו לקרוא את המדריך שיצרנו במיוחד למענכם, תגלו כי בין אפשרויות השיש, השיש אבן קיסר הלבן לוקח את כל הקופה. לא תצליחו למצוא שום דבר לבן בטבע כמו שיש לבן, בטח שלא באף סוג אחר של אבן טבעית.

מה הם התכונות שמאפיינות אבן קיסר?

התכונה המובילה שמאפיינת את השיש אבן קיסר שהוא עמיד בחום – אמנם לא מומלץ להשאיר סירים ומחבתות רותחים באופן ישיר על גבי משטחי שיש זה, אך מבחינה טכנית זה משהו שניתן לעשות הודות לאופי העמיד בחום של השיש הזה. ברם, יידרשו מאמצים מתמידים ולכאורה מכוונים על מנת "לקלקל" את פני השטח שלו בחום או באש. חרך העובדה שכנראה לא תרצו לבשל על שיש אבן קיסר, כפי שאתם יכולים עם אבן גרניט, השיש הזה עדיין יחזיק מעמד בצורה נפלאה לחימום ולהנחת חפצים חמים.

למה כדאי שתביאו בחשבון איך אבן קיסר ולוחותיו השונים יתחברו זה לזה?

כל לוח שיש אבן שונה במקצת, ובשל כך זה מושלם לבחור את חלקי השיש המדויקים שישמשו למשטחי השיש אבן קיסר. יש ממש אומנות לשיש זה – בחירת הלוחות והבנה איפה לוחותיו השונים יתחברו זה לזה ומה עומד להיות ממוקם על השיש, בוודאי שתרצו למקם באומנות את הסימונים באופן הזה שזה יהיה כמעט כמו ציור. לפיכך, חשוב שתביאו בחשבון איך חלקים שונים מתאחדים. ככל שהיצירה תהיה ארוכה יותר ללא תפרים, כך ייטב

מה כל כך מייחד אבן קיסר?

יש המון אלמנטים שכה מייחדים את השיש אבן קיסר, הנה שלושה מהם –

  • צבעים רבים שקל להתקין – משטחי אבן קיסר יכולים לקבל הרבה סגנונות, והתשוקה העיצובית שלכם הובילה אתכם ליצור קשת גדולה של צבעים בהשראת הטבע, לבית ומבחר לחוץ. נעשה מקסום של החיסכון שלכם, ומוצעים לכם לוחות בגדלים דקים יותר ובמידות גדולות יותר, המפחיתים משקל ומספר חיבורים. כל לוח מעוצב בקלות ומותקן באמצעות אנשי מקצוע, כמשטחים נצחיים בבית שלכם.
  • מינרל קשה, יחס תערובת גבוה – שיש אבן קיסר הוא אחד מהחומרים הקשים בעולם, מה שבהכרח הופך אותו לחומר הטוב ביותר עבור אבנים מהונדסות.
  • חדשנות מתקדמת, טיפול ותחזוקה פשוטים – שיש אבן קיסר מהונדס למשטחים בלתי חדירים שאינם נקבוביים, עמידים לשריטות, וניתנים לניקוי בקלות עם מי סבון חמים בלבד ללא צורך באיטום או בשעווה.
  • עמיד, היגייני ובטוח – משטחי שיש אבן קיסר מתגברים על כל שיש, גרניט ואבנים טבעיות אחרות בשל הרכבם החדשני החזק להפליא וצפוף במיוחד. הם עשויים להיות לא נקבוביים, לא רעילים ועמידים בפני עובש, טחב ולחות, מה שמעניק למשתמשים שקט נפשי בהכנת מזון ובהגשה.

אולי גם תאהב...